Kāpņu uzstādīšana

 

Lai kāpnes labi kalpotu un nerastos problēmas to ekspluatācijā, nepieciešams pareizi izbūvēt kāpņu telpu. Lai kāpnes varētu stiprināt tieši pie sienām, tās nedrīkst būt nosegtas ar ģipškartonu. Pretējā gadījumā būs jāveido papildus balsti, kas varētu traucēt interjera dizainam.

Darba kāpnes

Lai kāpnes netiktu bojātas remontdarbu laikā, tie jāpabeidz pirms kāpņu uzstādīšanas. Ja kāpnes tomēr ir nepieciešamas, iesakām uzbūvēt pagaidu darba kāpnes, kuras izmantot līdz remontdarbu beigām. Tas paglābs Jūs no daudzām problēmām.

Reizēm var gadīties, ka ir nevietā uzstādītas durvis, kas traucē kāpņu projektēšanu. Tādēļ lūdzam konsultēties ar mums par kāpņu telpas atbilstību kāpņu izgatavošanai un uzstādīšanai pirms telpas izbūves.

Darbu sākam laicīgi, lai līdz dienas beigām kāpnes būtu gatavas.

Darba kāpnes

Pirms jauno kāpņu uzstādīšanas tiek sagatavota telpa un veikti pēdējie mērījumi. Tā kā kāpņu uzstādīšanas laikā neveidojas daudz putekļu, nav nepieciešams izolēt telpas.

Pirms pusdienas laika kāpņu telpa ir gatava jauno kāpņu uzstādīšanai.

Darba kāpnes Kāpnes tiek stiprinātas pie sienas. Esam nomainījuši arī durvis. Pamazām tuvojas vakars un darbi  virzās uz noslēgumu.
Darba kāpnes Kāpnes ir gatavas. Ir uzstādītas arī margas un drošības vārtiņi bērniem. Dienas laikā esam daudz padarījuši. Citas fotogrāfijas ir apskatāmas galerijā.

 


Atvērt Galeriju!